1954 *GEORGE PLAZAK................................... LECTRO DATA SERVICES
1955 *GEORGE ENKE .......................................... HOOVER COMPANY
1956 *JACK KLINGLE .......................................... GOODYEAR TIRE
1957 *R. M. KLIPPERT ........................................ GOODYEAR TIRE
1958 O. RUSS MOORE ......................................... LAWSON MILK CO
1959 M. G. VAN NOSTRAN .............................. TIMKEN ROLLER BEARING
1960 J. GASSIE ............................................. AID INVESTMENT
1961 *E. R. THOMAS ................................... EAGLE RUBBER COMPANY
1962 *VERN REED ............................................. GOODYEAR TIRE
1963 *FRANK KUBIC ...................................... DIXIE-OHIO EXPRESS
1964 EARL. M JOBE ........................................... GOODYEAR TIRE
1965 *TED DUDICH ...................................... LECTRO DATA SERVICE
1966 JACK W. BERRY .......................................... B.F. GOODRICH
1967 *GLENN A. KAHL ...................................... OHIO FARMERS INS
1968 *DWIGHT L. GOLDWOOD .................................... B.F. GOODRICH
1969 RICHARD WEISEL ................................... ALSIDE ELECTRO DATA
1970 *ROBERT M. REED.................................. C.L. GOUGLER MACHINE
1971 *DALE R. MOORE ...................................... MORGAN ADHESIVES
1972 ROBERT F. BREMKAMP.............................. MOHAWK RUBBER COMPANY
1973 GARY STROBEL ........................................... B.F. GOODRICH
1974 *DONALD F. FOBEAN .............................. MOHAWK RUBBER COMPANY
1975 *HARRY KUNTZ ................................ FIRESTONE STEEL PRODUCTS
1976 WILLIAM SCHUSTER ............................... MOHAWK RUBBER COMPANY
1977 PAUL E. JEREMIAH ..................................... ROTARY MANIFOLD
1978 FRED FLEMING ............................................. LAWSON MILK
1979 BARBARA SHAVER ............................... SYSTEMS MANAGEMENT INC.
1980 ERNEST DI'PIERRO ................................ AMETEK/LAMB ELECTRIC
1981 *RICHARD E. WRIGHT ............................... CANTON CITY SCHOOLS
1982 WILLIAM E. SCHICK .............................. BETSY ROSS FOODS INC.
1983 GLEN VAN VOORHIS ........................................ DIEBOLD INC.
1984 NICK REGOPOULOS ........................... K.S.T. OIL & GAS CO., INC.
1985 *RICHARD E. CONN ............................ BENDER-LOUDON MOTOR FRT.
1986 CARL L. ULICH .................................... UNIVERSITY OF AKRON
1987 *DONALD F. FOBEAN .............................. MOHAWK RUBBER COMPANY
1988 *WALTER T. HARNACK ............................... GARFIELD VOCATIONAL
1989 *WILLIAM GRIBBLE ........................... BUSINESS FORMS MANAGEMENT
1990 FRANK BATTLES ........................... SUMMIT COUNTY HUMAN SERVICES
1991 GERRY SCHAEFER .......................... SYSTEMS OPERATIONS SOLUTIONS
1992-93 JIM MOORE ..............................................OHIO EDISON
1994-95 FRANK BATTLES ........................ SUMMIT COUNTY HUMAN SERVICES
1996 JERRY DIETRY ..................................................... CNS
1997-98 DAVID CHEMA .................................... NATIONAL CITY BANK
1999 JIM MOORE................................................. FIRSTENERGY
2000 DAVID LISLE ........................................ FERRO CORPORATION
2001 JUDY FIGHTMASTER ................................. STARK STATE COLLEGE
2001-02 RANDALL KLINE .................................... QUALTEK SOFTWARE
2002-04 CAROL HOSIER .......................................... FIRSTENERGY
2005-06 MARY JANE SCRUGGS ........................................ MIRAFLEX
2007-08 DAVID CHEMA .................................... NATIONAL CITY BANK
2009-12 ROBERT LOGAN ................................ KENT STATE UNIVERSITY
2013-14 JACQUELINE ROTH .................................. WALSH UNIVERSITY
2015-17 CARLTON RAMSEY ..................... THIRD FEDERAL SAVINGS AND LOAN

An asterisk (*) indicates that the listed member is deceased.